מידע מקצועי

פתרונות הולכת אוויר וסינון אוויר

מידע מקצועי אודות פתרונות הולכה וסינון אוויר למפעלים, הנחיות ותקנות שיש לעבוד לפיהן ועוד. במידה ולא מצאתם את המידע שחיפשתם אנא צרו עימנו קשר ונדאג לספק עבורכם את המידע הנחוץ לכם אודות פתרונות הולכה וסינון אוויר.

שולחנות יניקה

פתרון נקודתי לשאיבה של אבק, חלקיקים ושבבים, הנוצרים על שולחן העבודה בפעולות כגון שפשוף ליטוש השחזה קידוח, של חלקים העשויים ממתכות, עץ, פלסטיק גומי חומרים מורכבים.

מפוחים ומאווררים

המפוחים והמאווררים נחלקים לסוגים שונים ונמצאים בכל מערכת אוורור, באמצעותם מתבצעת שאיבת האוויר והזרמתו באזור פתוח או דרך צינורות/תעלות הולכה באזור שבו מתבצעת פעולת איוורור.

מערכות שאיבה וסינון 

מתקני שאיבה וסינון אלו מאפשרים להחזיר את רוב נוזלי הסינון הנאספים בהם, לתהליכי הייצור ובכך חוסכים עלויות לרכישה של חדשים. יתרונות בולטים של מתקני סינון אלו הם שמירה על בריאות העובדים

שאיבת עשן וגז

בשנים האחרונות הושם הדגש על שמירת סביבת עבודה בטוחה ונקייה מזיהום של גזי הפליטה. הגזים נפלטים ממנועים של כלי רכב שונים כגון: מכוניות פרטיות ומסחריות

מערכות סינון עשן

בשנים האחרונות הושם הדגש על שמירת סביבת עבודה בטוחה ונקייה מזיהום של גזי הפליטה. הגזים נפלטים ממנועים של כלי רכב שונים כגון: מכוניות פרטיות ומסחריות, משאיות אוטובוסים רכבות וכד'.

מערכות סינון עשן אבק 

מערכות הכוללות בנוסף לאמצעי היניקה בכל עמדה ואו מכונה, גם מתקן שאיבה וסינון, המתאים לסוג המזהם למספר עמדות היניקה ולדרישות המפעל והרשויות.

מערכות סינון ניידות

חברות רבות מציעות פתרון פשוט וזול המסתכם בהתקנת מפוח כזה או אחר אשר ישאב אוויר מזוהם ויפלוט אותו החוצה, אך האם הדבר נכון ואו מותר? 

זרועות יניקה מפרקיות

מערכות אוורור ושאיבה עם זרועות יניקה מפרקיות מיועדות לשימושים שונים כגון: שאיבה של גזים וריחות, שאיבה של אדים רעילים 

אמצעי יניקה ושאיבה

באמצעות אמצעי היניקה מתבצע סילוק ופינוי של אוויר חם ואוויר המכיל מזהמים, מהאזורים ששם הם נוצרים ונפלטים לחלל.

שאיבת עשן בבניינים

על מנת להגן על דיירי הבניין, על הריהוט ועל הרכוש שעלולים להיפגע כתוצאה מהעשן, קיים צורך ממשי בהתקנת מערכת בקרת עשן.

חסכון מערכת אוורור

בין אם אתם מפעילים מעבדה קטנה או מפעל גדול עם מערכות שאיבה וסינון, ישנן מס' דרכים אשר באמצעותן ניתן להפחית את צריכת האנרגיה, בייחוד כאשר המערכות לא נדרשות לפעולה רציפה.

מרחב נשימה נקי

ארבעה דברים שכדאי לדעת על שמירה על מרחב נשימה נקי ממזהמים בעת שימוש עם זרוע יניקה פירקית כאמצעי שאיבה, מידע שחשוב לקרוא על מנת למנוע סיכונים.

פרויקטים אחרונים

Free WordPress Themes
Open chat
השאירו הודעה ונשמח לעזור
Call Now Button