שולחנות יניקה

על מנת לאפשר מגוון רב של שימושים, פותחו שולחנות עם מערכי יניקה חזקה במיוחד, על ידי מפוח צנטריפוגלי חיצוני או פנימי.

חברתנו מתמחה באספקה והתקנה של פתרונות טכנולוגיים לאוורור, המבטיחים שמירה על איכות סביבת העבודה ובריאות העובדים. לצורך זה מתוכננות מערכות הכוללות שולחנות יניקה אשר משמשים כשולחנות עבודה לכל דבר.

טכנולוגיה זו פותחה במהלך השנים על מנת לתת פתרון נקודתי לשאיבה של אבק, חלקיקים ושבבים, הנוצרים על שולחן העבודה בפעולות כגון שפשוף ליטוש השחזה קידוח, של חלקים העשויים ממתכות, עץ, פלסטיק גומי חומרים מרוכבים וכד', אדים גזים וריחות הנפלטים בפעולות כגון צביעה מריחת צבעים, לכות, דבקים, טיפול בחומרים אבקתיים, שקילה ומילוי אריזות וכד', ופינויים למתקן טיפול וסינון. גם במערכות אלו נשמר העיקרון של אוורור המבוסס על תחלופת האוויר בנפח המבנה.

ניתן למצוא מערכות עם שולחנות יניקה, בתחומים שונים של התעשייה, במסגריות, בנגריות במוסכים במפעלי מתכת בתעשיות הביטחוניות ועוד.

מערכות אוורור ושאיבה עם שולחנות יניקה מיועדות לשימושים שונים כגון: שאיבה של גזים וריחות, שאיבה של אדים רעילים ומסוכנים שאיבה של עשן הלחמות אלקטרוניות, שאיבה של עשן ריתוך, שאיבה של אבקות וחלקיקים הנפלטים בתהליכים שונים.

קיים מגוון גדול של שולחנות סטנדרטיים בגדלים שונים, אך באפשרותנו לייצר שולחנות לפי דרישת הלקוח ואו לפי אופי העבודה ומימדי המוצרים המעובדים.

בשולחנות הבסיסיים היניקה הינה רק במשטח העבודה האופקי, עליו מבוצעות העבודות השונות. בשולחנות אחרים קיימת דופן אחורית כפולה, מעין מנדף חזיתי, דרכו מתבצעת יניקה בזמן העבודה, זאת בנוסף ליניקה במשטח האופקי של השולחן.

על מנת לאפשר מגוון רב של שימושים, פותחו שולחנות עם מערכי יניקה חזקה במיוחד, על ידי מפוח צנטריפוגלי חיצוני או פנימי. ישנם דגמים של שולחנות המכילים בתוכם מתקני סינון וגם פחם פעיל לספיחת ריחות וגזים. בשולחנות שבהם המפוח מותקן בתוכם, ניתן דגש על בידוד אקוסטי פנימי לשמירה על מפלס רעש נמוך כדי למנוע מטרד זה מהעובד.

יניקת האבק החלקיקים והשבבים לתוך השולחן מתבצעת ממשטח העבודה ומהמנדף הקדמי (במידה וקיים), החלקיקים והשבבים שוקעים לחלק התחתון של השולחנות ונאספים במגירות לאיסוף הפסולת, הניתנות לשליפה לצורך ניקויי.

תצורת המבנה הפנימי של השולחנות מתוכננת ליצור הפרדה אנרציונית של החלקיקים והשבבים הגסים, האבק העדין יותר ממשיך למתקן הסינון ומטופל שם.

במערכת עם מתקני סינון ואיסוף חיצוניים, מתקנים אלו כוללים מנגנונים אינטגראליים לניקוי המסננים.

השולחנות נבחרים או מתוכננים כך שיתאימו לאופי השימוש בהם, לגודל החלקים ולסוגי האבק הנוצרים בזמן העבודה.

 נשמח לקבל מכם פנייה/יות, לתאם פגישת יעוץ ללא עלות וללא התחייבות, להגיש לכם פתרון הכולל הצעת מחיר ולהתכבד בהזמנתכם.

פרויקטים אחרונים

Free WordPress Themes
Open chat
השאירו הודעה ונשמח לעזור
Call Now Button