מעבדות חדרים נקיים ומרפאות‎

חברתנו מספקת זרועות יניקה למעבדות מסדרת FLEX אשר מותאמות למעבדות ומרפאות. הזרועות משמשות לשאיבה נקודתית של מגוון מזהמים: סולבנטיים, כימיקלים, אבק מתהליך שפיכה או שקילה, נתזים טיפתיים, עשן הלחמה בתעשיית האלקטרוניקה ועוד .הזרועות הן אמצעי שאיבה נוח, יעיל וידידותי לתפעול. ניתן לחברן אל מערכת שאיבה וסינון אשר כוללת מסנני פחם ומסננים אבסולטים מסוג  HEPA לסינון יעיל של 99% המתאים להחזרה אל חלל החדר ונשימה, או לחברן למפוח יניקה אשר יפלוט את האוויר מחוץ לחלל המעבדה.

המערכות מתוכננות לטיפול יעיל של תרכובות אורגניות נדיפות, סולבנטים וריחות. כושר הסינון גבוה במיוחד ומאפשר החזרת האוויר המסונן חזרה אל חלל המעבדה, כך שאין פגיעה באוויר ממוזג ובמשטר הלחצים של המעבדה. המערכות מבודדות מרעש מותאמות לסביבת עבודה שקטה כמו מעבדות ומרפאות.

המערכות מותאמות יניקה וסינון אוויר ממערכות ייצור ומדפסות תלת מימד. מגוון אמצעי שאיבה בהתאם לתהליך: זרועות יניקה מפרקיות, מנדפי סדק, שולחנות שאיבה, ושאיבה ישירה מהמכונה, טיהור אוויר כללי מחלל המעבדה.

מגוון אפשרויות רחב בהתאם ליישום: מערכות מוגנות פיצוץ בתקן ATEX, מערכות עם מסננים אבסולטים מסוג HEPA, מערכות עם נורות UV לחיטוי, מערכות עם פעם פעיל, מערכות עם מסנן אלקטרו סטטי.

 

פרויקטים אחרונים

Free WordPress Themes
Open chat
השאירו הודעה ונשמח לעזור
Call Now Button