מערכת סינון לאבק ועשן מדגם JCD

מערכות סינון מדגם jcd, מתוכננות לעבודה מאומצת בתעשייה התהליכית, המערכות מתוכננות להתמודד עומסי אבק גבוהים במיוחד ובמינימום אחזקה. מערכת נישוף מחזורית יעילה במיוחד מאפשרת שמירה על עוצמת שאיבה גבוהה במערכת זו משולב מפריד אבק ראשוני יעיל במיוחד אשר מפחית את עומס האבק על המסנן הסופי. מסנני הקרטריג' במערכת מוצבים אנכית, תצורה יעילה מאד ומפחיתה "התיישבות אבק על המסנן", מגון רחב של מדיות סינון מסופקות עם המערכת, לרוב המסנן עשוי פוליאסטר מצופה ממברנת טפלון. מגוון רחב של אפשרויות פריקת אבק קיימות במערכת זו ממכלי איסוף קשיחים דרך מנועלי אוויר ופריקת חומר אל שקי איסוף ועד למזינים חלזוניים עבור שינוע החומר שנאסף ושימוש מחדש. המערכת מסופקת כסטנדרט עם כל הנדרש להפעלה מלאה ובמחיר אטרקטיבי במיוחד.

ניקוי מסננים-
המערכת מצוידת במערכת נישוף מחזורית, עבור ניקוי יעיל של המסננים, מערכת זו שומרת על מפל לחץ נמוך ועוצמת שאיבה גבוהה. המערכת מסופקת עם דיזות נישוף ספירליות כסטנדרט, הדיזות מתוכננות לייצר זרימת אוויר אחידה על כל פני המסנן ולנקותו בצורה יעילה תוך פרק זמן קצר. מערכת הנישוף המחזורית מגיע עם מלכודת שמן ומים ושעון לחץ כסטנדרט. עבור קבלת כמות אוויר גדולה יותר בכל מחזור ניקוי מסנן מותקן מעבר ונטורי בראש המערכת, אפקט ונטורי מספק כמות אוויר גדולה יותר מחלל חלקה העליון של מערכת הסינון.

דגמים
JCD -185-370
שימושים עיקריים
סינון אבק ועשן למגוון רחב של תהליכי יצור בעומסים גבוהים
מבנה כללי
כל חלקי המערכת חתוכים בלייזר ומיוצרים מפלדה פחמנית בעובי 2-5 מ"מ, ניתן לייצר את המערכות מפלב"מ 304 -316
קדם מסנן
במערכת הסינון מותקן מפריד אבק ראשוני ,תפקידו להפחית את עומס האבק על המסנן הסופי.
סוג מסנן
המסנן של חברת טורי יפן באורך של 660-1200 מ"מ בהתאם לפרויקט, המסנן עומד בכל התקנים הנדרשים ותואם תקני איכות הסביבה בישראל.
שטח סינון - כושר סינון
עד 400 מ"ר, כושר סינון 99.5%.
מדית הסינון כוללת ממברנת טפלון אשר מונעת הידברות חומר למסנן.
מערכת ניקוי מסנן
מערכת נישוף מחזורית, reverse pulse jet, מאפשרת ניקוי מסנן יעיל על ידי החדרת כמות אוויר גדולה בפרק זמן קצר, מצידו הנקי של המסנן ,המערכת מתוכננת לבצע ניקוי יעיל לכל אורכו של המסנן. מערכת הנישוף כוללת כסטנדרט מעבר ונטורי עבור קבלת כמות אוויר גדולה יותר בכל מחזור נישוף, דיזות ספירליות לניקוי יעיל ואחיד של המסנן.
איסוף חומר
במערכות סינון מדגם JCD קיימות מספר חלופות לפריקה ואיסוף חומר מיכלי איסוף קשיחים נשלפים על גלגלים, מנעולי אוויר עובר פריקת חומר לשקי איסוף גמישים ומזינים חלזוניים עבור שינוע חומר ושימוש חוזר.
בקרה
המערכת כוללת כסטנדרט לוח בקרה אשר מכיל כפתורי הפעל וכיבוי ופקודת ניקוי מסננים אוטומטית, בנוסף מותקן מד לחץ הפרשי עבור קבלת מידע על מצב המסננים המערכת כוללת משנה תדר עבור שליטה על ספיקת האוויר.

פרויקטים אחרונים

Call Now Button
Free WordPress Themes
Open chat
השאירו הודעה ונשמח לעזור