שולחנות שאיבה לליטוש והשחזה

שולחנות שאיבה באיכות מעולה ובמחירים תחרותיים , עבור ליטוש והשחזה וריתוך

תוצרת חברת ams

שולחנות ליטוש והשחזה הינן פיתרון יעיל ונוח מאד ללכידת מזהמים בעמדת העבודה

השולחן מאפשר לבצע עבודת ליטוש השחזה וריתוך ללא מסכות וללא חשש מפגיעה כתוצאה משאיפת חלקיקים. לכידת המזהם מתבצעת בסמוך לנקודת היווצרותו על ידי שאיבה מתחתית השולחן המחורר עליו מונח המוצר. אבק מרחף קל יותר נלכד על ידי מנדף סדק אחורי. מבנה השולחן מייצר זרימת אוויר  מאזור גב העובד הלאה ולמטה  כך שהחומר המזהם לא בא עימו במגע.

שולחן שמתוכנן היטב מאפשר עבודה ללא מסכה.

השולחן מאד קל לשימוש ביחס לזרוע יניקה מפני שלא נדרשת הזזה של רכיב השאיבה מתבצעת מכל משטח העבודה וכל מה שנדרש עבור ההפעלה הוא לחיצה על כפתור ההפעלה.

סוגי שולחנות ליטוש והשחזה

קיימים מספר סוגי שולחנות בהתאם לסוג המזהם ואזור העבודה. ישנם שולחנות שאיבה אשר מתוכננים לשנע את האבק אל מערכת סינון חיצונית
וישנם שולחנות עם מערכת סינון אוויר ומפוח אינטגרלי.

כושר הסינון של 99.5%  מאפשר החזרת האוויר המסונן חזרה אל חלל החדר.
בעת עבודה עם מסת אבק גבוה משולבת מערכת ניקוי מסננים אוטומטית.

לדגמים שכוללים מערכת סינון ומפוח אינטגרלים יתרון רב מפני שלא נדרשת הכנת תשתית כגון קידוח בקיר מבנה עבור תעלות הולכה ,ולא נדרש שטח מפעל נוסף

השולחן מוכן לעבודה וכל מה שנדרש הוא חיבור לרשת החשמל  וחיבור לקו אוויר עבור מערכת ניקוי מסננים אוטומטית.

שימושים עיקרים של שולחנות שאיבה

השימושים העיקריים של שולחנות אלו הם: שיוף וליטוש של מוצרי פלסטיק ,חומרים מרוכבים ,אלומיניום, אבן וכו' כמו כן, ניתן למצוא שולחנות עבודה בעבודות ריתוך ועוד.

אנו מזמינים אותך ליצור עימנו קשר ,ולקבוע איתנו פגישה בשטח

הניסיון הטכני, ההנדסי והניהולי הצבור בחברה מאפשר מתן פתרונות בשיטות החדישות ביותר הקיימות בשוק וביחד עם ניסיון עשיר בניהול פרויקטים, מביאה AMS ללקוח את הפתרון הטוב ביותר, בזמן הנדרש ובאיכות ללא פשרות.

 

צרו קשר

 
Free WordPress Themes